POHOTOVOSTNÁ SLUŽBA - SERVIS

POHOTOVOSTNÁ SLUŽBA - SERVIS

Odborná pomoc vždy keď ju potrebujete.
Ako celoeurópsky známa značka sa môže firma CESAB oprieť o dlhoročnú spoluprácu so zákazníkmi z rozdielnych odborov v rôznych európskych krajinách, vďaka ktorej sa otvárajú možnosti, vám ponúknuť čo najlepšie servisné služby vašej firme.

Produktivita je rozhodujúcim kritériom pre všetky manipulácie s materiálom a to vidíme ako našu úlohu aby sme zabezpečili v spolupráci s vami, že s vysokozdvižnými vozíkmi CESAB ste maximálne výhodne investovali.

Každý výrobok firmy CESAB je navrhovaný s dôrazom na vysoký výkon a maximálnu spoľahlivosť. Toho dosahujeme individuálnou starostlivosťou o zákazníka, ktorá je prispôsobená konkrétnym požiadavkám a potrebám vo vašej firme, aj s ohľadom na vašu prevádzku v ktorej je potrebný jeden vysokozdvižný vozík, alebo naopak celá flotila manipulačnej techniky.

V rámci celoeurópskeho poskytovania servisných služieb musíme zabezpečiť rýchle servisné reakcie a k tomu nám výrazne pomáha náš on-line centrálny sklad náhradných dielov.

Od nami preškoleného servisného technika vrátane získania certifikátu v centrálnom školiacom stredisku až k vykonávaniu pravidelných servisných prehliadok, dodanie náhradných dielov a vykonanie opravy na tom závisí produktivita a spoľahlivosť práce vašej flotily manipulačnej techniky hneď od momentu, kedy ste sa rozhodli pre vysokozdvižné vozíky značky CESAB .

Považujeme za dôležité našich servisných technikov neustále profesne vzdelávať a tým zabezpečiť, že zákazníkovi ponúkneme najvyššiu kvalitu servisných služieb.

© Copyright by LOGISTECH GROUP www.cesab-forklifts.eu